Acıbadem Altus Servisi

Acıbadem Altus Servisi

Arçelik firmasına ait olan Altus markası bir çok ürünün üretimini yapmaktadır. Beyaz eşya, klima üretimi yapan firmanın tüm cihazları için Acıbadem bölgesinde teknik servis hizmetleri sunuyoruz. Eski yeni tüm Altus cihazların onarımlarını yapıyoruz. Servisimiz tarafından onarımı yapılan cihazların 1 sene parça ve işçilik garantisi bulunuyor. Garantili bir onarım hizmeti istiyorsanız Acıbadem Altus Servis şubemizi hemen arayın.

Acıbadem Altus Buzdolabı Servisi
Altus buzdolabı kullanıyorsanız yaşadığınız tüm sorunlar için bizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Buzdolabı onarımında uzman kadromuz ile sizlere profesyonel teknik servis hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili buzdolabı onarımı için hemen arayın. Tüm arızalara aynı gün içinde geliyoruz.

Acıbadem Altus Klima Servisi
Altus marka klimanızın bakımı ve onarımı için bizi şimdi arayın. Tüm split tip klimalar için hizmetimiz mevcuttur. Yıllık bakım, arıza onarım gibi tüm klima işlemleriniz için bizi şimdi arayın. Sektörün en eski klima tamir firmalarından biri olarak Acıbadem ve çevresine teknik servis hizmeti sunuyoruz.

Acıbadem semtinde ikamet eden Altus kullanıcıları bizi diledikleri zaman arayarak servis talep edebilirler. 1 Yıl garantili ve yerinde Altus onarımı için doğru adrestesiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir