Acıbadem İndesit Servisi

Acıbadem İndesit servisi hizmetlerimizi firmamızın güvenilir çalışma sistemi dahilinde en kaliteli şekilde yürütüyoruz. Bu kapsamda İndesit markası ile sunulan çamaşır makineleri, kurutma makineleri, bulaşık makineleri, buzdolabı, derin dondurucu, ocak ve fırın gibi tüm beyaz eşyalar ile her türlü ürün için servis hizmetlerini hem hızlı hem de son derece etkin şekilde veriyoruz.

Acıbadem İndesit Beyaz Eşya Servisi

Sunduğumuz servis hizmetlerdeki hızlı çalışma sistemi ile servis talep edilen gün içerisinde size ulaşıyoruz. Haftanın tüm günleri sunduğumuz servis hizmetlerimiz kapsamında bakım, tamir – onarım, montaj gibi her tür hizmeti servisimizden alabiliyorsunuz.

Sağladığımız özel servis hizmetlerini, işlerinde eğitimli ve profesyonel kadromuz ile sunuyor ve en kaliteli ekipmanlar ile çalışıyoruz.

Acıbadem İndesit Klima Servisi

Tam donanıma sahip olan özel servis araçlarımız ile tamirden bakıma dek tüm servislerimizi cihazın olduğu yerde verebiliyoruz. Bu şekilde en hızlı ve verimli çalışmayı gerçekleştirebiliyor ve cihazınızı nakletmeden sorunlarını giderebiliyoruz. Haftanın her günü sunulan bu servis hizmetlerimiz ile sizlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz.

Ekonomik ve Garantili Hizmet

Firma olarak, özenle sunduğumuz servis işlemlerinde oldukça makul ücret politikası ile hareket ediyor ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerini de sizlere sunuyoruz. Firma olarak verdiğimiz onarım hizmetleri açısından yapılan işlemlere ve değişimi gerçekleşen yedek parçalara dair hizmet ve parça garantisini de sunuyor ve firma farkımızı gösteriyoruz.