Acıbadem Vestel Servisi

Acıbadem Vestel Servisi

Vestel kullanıcıları için Acıbadem ve civarında aynı gün içinde beyaz eşya servis hizmetleri veriyoruz. Arızalı Vestel marka tüm cihazlarınızın tamiri, bakımı, montajı ve revizyonu için Acıbadem Vestel servisi şubemizi arayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. Kusursuz bir onarım istiyorsanız haftanın 7 günü bizlere ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimiz ile sizlere kesintisiz destek veriyoruz.

Acıbadem Vestel şubemiz beyaz eşya, kombi ve klima alanlarında faaliyet göstermektedir. Vestel marka tüm klima ve kombi modelleri için aynı gün içinde servis hizmeti almak istiyorsanız acil teknik servis biriminden destek alabilirsiniz. Konusunda uzman teknisyenlerimiz ile sizlere yerinde onarım hizmeti veriyoruz. Asla Vestel klima ve kombileriniz taşınmaz. Her biri için orijinal yedek parça kullanılır ve onarımlar yerinde yapılır.

Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan, su akıtan, ses yapan veya su kaybeden tüm Vestel kombi modelleri için 1 yıl garantili tamir hizmetleri veriyoruz. Arızalı Vestel kombinizin en hızlı şekilde tamiri, bakımı ve montajı için Acıbadem Vestel servisi hemen arayın.

Vestel klimanızıın tamiri için servisimizden gün içinde teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Split model tüm Vestel klima modelleri için teknik servis, montaj, de-montaj, bakım ve tamir hizmetleri veriyoruz. Vestel klimanız soğutmuyor, ses yapıyor veya su akıtıyor ise bu sorunlardan aynı gün içinde kurtulabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Acıbadem Vestel servis şubemizi aramak ve servis talebinde bulunmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir