Çekmeköy Arçelik Servisi

Çekmeköy Arçelik Servisi

Teknik bilgi, beceri, özverili çalışma ve profesyonel çözüm seçenekleri konusunda ön plana çıkan servisimiz, çalışma saatlerinizi size bırakmaktadır. Yani sizin için uygun olan saatlerde Çekmeköy Arçelik servisi hizmeti gerçekleştiriyoruz. Buzdolabı, ocak, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi cihazların tamirini yapan personelimiz, mesai saatlerinizi sizin boş zamanlarınıza uygun olacak şekilde belirlemektedir.

Personel konusunda her zaman deneyimden ve tecrübeden yana olmalısınız. Bu işi bilmeyen veya tamirci olmayan kişilere beyaz eşyaların teslim edilmesi, ciddi zararlara neden olabilir. Bu nedenle bu konuda güven veren servis ekiplerimizi aramanız yeterlidir.

Randevunuzu Unutmayın

Elemanlarımız, herkes için en uygun saatte randevu vermeye çalışmaktadır. Çekmeköy Arçelik servisi randevu işlemlerinde boş vaktinizi dikkate almalısınız. Başkasına söz verdiğiniz saatte randevu vermemeniz gerekir. Böyle durumlarda servisimizi aramak suretiyle yeniden randevu almalısınız. Randevu saatini istediğiniz zaman istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. İş çıkışı, hafta sonu veya gündüz saatlerinde, sizin için en uygun zaman dilimine randevu alabilirsiniz.

Arıza Tamiri Kısa Sürede Gerçekleşmektedir

Arızalanan bir beyaz eşyanın kullanımı ciddi sorunları beraberinde getirmektedir. Arızalanan beyaz eşya kullanılmamalıdır. Elektrik kaçağı olan cihazlar, su kaçıran çamaşır ve bulaşık makineleri, kullanım dışıdır. Acil tamir gerektiği zaman şirketimiz en yakın Çekmeköy Arçelik servisi aracını adresinize yönlendirmektedir. Bu konuda çözüm odaklı hareket eden personelimiz, yedek parça ve servis işlemlerini ayrı ayrı değerlendirmektedir.

Bütün İşlemler Müşteri Onaylı Gerçekleşmektedir

Kaliteli bir hizmet vermek için çaba sarf eder servisimiz, müşterinin memnun olması adına çözüm odaklı hareket etmektedir. Yerinde beyaz eşya tamirini gerçekleştiren elemanlarımız, müşteri onayını beklemektedir. Özellikle yedek parça montajında müşterinin onayı önemlidir. Profesyonel elemanlarımız;

  1. Zamanında adrese gelmektedir.
  2. Cihazı çalıştırıp test işlemi yapmaktadır.
  3. Şikayetlerinizi değerlendirerek hareket etmektedir.
  4. Beyaz eşya tamirinden sonra cihazı çalıştırarak test işlemi gerçekleştirmektedir.

Bizim için müşteri memnuniyeti önemlidir. Müşteri memnuniyetini dikkate alan personellerle çalışıyoruz.

Online Çözüm

Sitemizi ziyaret ederek, hizmet kalitemizi test edebilirsiniz. Servis işlemlerinde her zaman profesyonelliği tercih eden şirketimiz, online müşteri hizmetleri çözüm seçenekleri sunmaktadır. İster telefondan, ister sitemizi ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir