Çengelköy Arçelik Servisi

Çengelköy Arçelik Servisi, Arçelik cihazların onarımlarını aynı gün içinde yapıyor. Arızalı Arçelik cihazlarınızı en hızlı şekilde ve ekonomik fiyatlara tamir ettirmek için bizi şimdi arayın. Arçelik çamaşır, bulaşık, kurutma makineleri için yerinde onarım hizmeti veriyoruz. Arçelik kurutma makinenizin yıllık bakımlarını profesyonel bir şekilde yaptırmak için bizi şimdi arayın. Aynı gün ve yerinde tamir hizmeti sunan firmamız kurutma makinelerinin bakımlarını atölyede yapıyor. En fazla cihazınız atölyede 2 gün kalıyor. 2.günün sonunda tüm bakımları yapılmış bir şekilde cihazınız size teslim edilir. Ayrıca Arçelik klimalar için de bakım hizmeti sunuyoruz. Klima bakımları yerinde yapılır. Fan temizliği, peteklerin ilaçlanması ve gaz basınç ölçümü yapılır. Arçelik klimalarınızın profesyonel bir şekilde bakımı ve onarımı için Çengelköy ofisimizi hemen arayın. Servis olarak Arçelik klimalar için yer değişikliği ve montaj hizmetleri veriyoruz. Klimanızın yer değişimi için doğru adrestesiniz.

çengelköy arçelik servisi

Çengelköy Arçelik Buzdolabı Servisi, soğutma alanında son derece tecrübeli ekibimiz ile sizlere 1 yıl garantili buzdolabı tamiri hizmetleri sunuyoruz. Bizi dilediğiniz zaman arayarak Arçelik buzdolabı servis hizmeti talep edebilirsiniz. Buzdolabınızın arızası ne olursa olsun bizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Yıllardır bölgede faaliyet gösteren firmamız sizden gelen servis taleplerine kesintisiz cevap veriyor. Çağrı merkezimiz 7 / 24 hizmet veriyor. Arçelik cihazınız için teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Özellikle buzdolabı ekibimiz sadece buzdolabının onarımını yaptığı için en hızlı şekilde size geliyor.

Arçelik buzdolabınız soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya yiyecekleri bozuyorsa bizi arayabilirsiniz. Motor değişimi dahil tüm işlemleri yerinde yapıyoruz. Buzdolabı arızalarında cihaz asla taşınmaz, tüm arızalar yerinde ve 1 yıl garantili olarak yapılır. Buzdolabınızı yerinde tamir ettirmek ve aynı gün içinde tekrar  kullanabilmek için bizi şimdi arayın.