• Hakkımızda

    Acıbadem bölgesinde yıllardır hizmet veren firmamız bölgenin en eski servisidir. Arçelik, Beko ve Altus için özel servis hizmeti veren firmamız eski yeni tüm modellerin orijinal yedek parçalarına sahiptir. Bünyemizde ki teknisyenlerin hepsi zamanında yetkili serviste çalışmış tüm cihazları gözü kapalı yapacak kapasitede kişilerdir.

  • Telefon Numaralarımız

    Aşağıda yer alan telefon numaralarından servisimize dilediğiniz zaman ulaşarak destek alabilirsiniz. Acıbadem, Koşuyolu ve civarında ikamet eden tüm müşterilerimize aynı gün içinde servis hizmeti veriyoruz.
    0216 583 10 23

  • Online Servis Formu

Acıbadem Arçelik Kombi Servisi

Kombi bakım kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Arçelik marka kombileriniz için bakım, onarım, montaj ve de-montaj hizmetleri veriyoruz. Ses yapan, sıcak su vermeyen, ısıtmayan, su akıtan tüm Arçelik kombiler için servisimizden destek alabilirsiniz. Dilediğiniz zaman servisimizi arayarak kombi tamir hizmeti alabilirsiniz.

Klima bakım, onarım, montaj ve de-montaj hizmetleri veriyoruz.

Arçelik marka klimalar için servisimizi arayarak dilediğiniz zaman teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Bölgesel olarak hizmet veren Acıbadem Arçelik Servis sizlere aynı gün içinde yardımcı olmaktadır. Bölgenin tek servisi her zaman yanınızda.