• Kadıköy Arçelik Servisi

  Kadıköy ilçe genelinde teknik servis, bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Kadıköy ilçesinde ikamet eden tüm Arçelik kullanıcılarına aynı gün içinde ve yerinde teknik servis hizmeti veriyoruz. Kadıköy'ün tüm mahalle ve semtlerinde faaliyet gösteren Arçelik teknik servis firmamız sorunlara pratik ve yerinde çözüm üretiyor. Bölgenizin servisi olarak sizlere en hızlı şekilde servis yönlendiriyoruz. Sorunlara pratik ve yerinde çözüm üreten firmamız sizlere 1 yıl garanti veriyor. Garantili Arçelik Servis hizmeti için şimdi arayın.

  Kadıköy Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

  Tüm Arçelik çamaşır makineleri için yerinde ve garantili tamir hizmeti veriyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan tüm Arçelik çamaşır makinelerini yerinde tamir ediyoruz. Kazan arızaları için cihazınız atölyeye alınabilir. Bu durumda en fazla 2 gün atölyede kalır.

  Kadıköy Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

  Ev hanımlarının en büyük yardımcısı bulaşık makineleri için teknik servis hizmeti veriyoruz. Temiz yıkamayan, ses yapan, sigorta attıran tüm Arçelik bulaşık makineleri için tamir hizmeti veriyoruz.

  Kadıköy Arçelik Kurutma Makinesi Servisi

  Son zamanlarda en çok ihtiyaç duyulan beyaz eşya cihazlarından olan kurutma makineleri özellikle küçük evlerde ikamet edenler için büyük avantaj. Kurutma makinesi sayesinde kırıştırmadan ve zarar vermeden elbiselerinizi kurutabilir, aynında kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Kadıköy Arçelik Buzdolabı Servisi

  Arçelik buzdolabı arızalarına yerinde çözüm üretiyoruz. Sektörün ve ilçenin en eski Arçelik tamir firmalarından biri olarak sizlere profesyonel ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Bizi yaşadığınız tüm Arçelik buzdolabı arızaları için dilediğiniz zaman arayarak teknik destek alabilirsiniz.

 • Telefon Numaralarımız

  Aşağıda yer alan telefon numaralarından servisimize dilediğiniz zaman ulaşarak destek alabilirsiniz. Acıbadem, Koşuyolu ve civarında ikamet eden tüm müşterilerimize aynı gün içinde servis hizmeti veriyoruz.
  0216 583 10 23

 • Çamaşır makinesinin kazanı dönmüyor.
  Çamaşır makinenizin kazanı ile ilgili arızalarında servis çağırmanız gerekmektedir. Çünkü kazan arızaları ağır işçilik gerektirir.

  Bulaşık makinesi su akıtıyor.
  Bulaşık makinesi diğer cihazlara nazaran kapalı kutu gibidir. En ufak bir arızada dahi açmak için teknisyen gereklidir.

  Buzdolabım sesli çalışıyor.
  Arçelik marka buzdolabınız sesli çalışıyorsa yapmanız gereken cihazı dinleyerek sesin nerden geldiğini tespit etmeye çalışmaktır. Eğer cihazın içinden vurma sesi geliyorsa fanı ile ilgili sorun olabilir.

  Online Servis Formu
  Online Servis Formu

 

Kadıköy Arçelik Kombi Servisi

Arçelik kombi modelleri için teknik servis, bakım hizmetleri veriyoruz. Kombinizin sorunu ne olursa olsun Kadıköy şubemizi arayarak teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Alanında uzman kadromuzla her zaman yanınızdayız. Eski yeni tüm Arçelik kombi modelleri için gerekli tüm yedek parçalara sahibiz. Arçelik kombi arızalarına hızlı şekilde müdahale edebilmemiz için çağrı merkezi çalışanımıza arızayı net bir şekilde anlatmalısınız. Arçelik kombi bakımı yaptırmak ve bakım hakkında detaylı bilgi almak için Kadıköy şubemizi şimdi arayın.