• Koşuyolu Arçelik Servisi

  Acıbadem Arçelik olarak Koşuyolu mahallesinde ikamet eden Arçelik kullanıcılarına da aynı gün içinde servis hizmeti veriyoruz. Arızalı arçelik marka tüm cihazlar için onarım hizmetimiz mevcuttur. Servisimizi dilediğiniz zaman arayarak hizmet alabilirsiniz. Bölgenin en eski firmalarından biri olan Acıbadem Arçelik tüm cihazlar için yanınızda...

  Arçelik Buzdolabı Onarımı
  Arçelik marka buzdolabınız için servisimizden aynı gün içinde teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Yiyeceklerimizi yaz kış koruyan buzdolabı cihazları için hızlı bir şekilde servis hizmeti veriyoruz. Bölgesel olarak servis yönlendiren firmamızda Acıbadem semt sakinleri için yerinde ve 1 yıl garantili onarım hizmeti vermekteyiz.

  Arçelik Kombi Onarımı
  Kombi onarımında profesyonel kadrosu ile sizlere garantili ve kaliteli teknik servis hizmeti veren firmamız 1 yıl garantili onarım yapıyor. Acıbadem bölgesinin en eski firmalarından biri olan servisimiz ısıtma alanında ki uzman personeli ile sizlere kaliteli teknik servis hizmeti sunuyor.

  Koşuyolu Arçelik Servisi

 • Telefon Numaralarımız

  Aşağıda yer alan telefon numaralarından servisimize dilediğiniz zaman ulaşarak destek alabilirsiniz. Acıbadem, Koşuyolu ve civarında ikamet eden tüm müşterilerimize aynı gün içinde servis hizmeti veriyoruz.
  0216 583 10 23

 • Çamaşır makinesinin kazanı dönmüyor.
  Çamaşır makinenizin kazanı ile ilgili arızalarında servis çağırmanız gerekmektedir. Çünkü kazan arızaları ağır işçilik gerektirir.

  Bulaşık makinesi su akıtıyor.
  Bulaşık makinesi diğer cihazlara nazaran kapalı kutu gibidir. En ufak bir arızada dahi açmak için teknisyen gereklidir.

 • Online Servis Formu

Acıbadem Arçelik Kombi Servisi

Kombi bakım kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Arçelik marka kombileriniz için bakım, onarım, montaj ve de-montaj hizmetleri veriyoruz. Ses yapan, sıcak su vermeyen, ısıtmayan, su akıtan tüm Arçelik kombiler için servisimizden destek alabilirsiniz. Dilediğiniz zaman servisimizi arayarak kombi tamir hizmeti alabilirsiniz.

Klima bakım, onarım, montaj ve de-montaj hizmetleri veriyoruz.

Arçelik marka klimalar için servisimizi arayarak dilediğiniz zaman teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Bölgesel olarak hizmet veren Acıbadem Arçelik Servis sizlere aynı gün içinde yardımcı olmaktadır. Bölgenin tek servisi her zaman yanınızda.